Home   Program   Lesní odpoledne pro školáky

Lesní odpoledne pro školáky

Pro příznivce lesních školek, kteří už dorostli do školních lavic, nabízíme pravidelná lesní odpoledne. Vaše děti mohou trávit celé odpoledne bezpečně venku v přírodě v pohybu, hledat poklady, zapalovat oheň, pouštět draka nebo sáňkovat.

Těšíme se na školáky ve věku od 6 do 10 let, které baví trávit čas v přírodě a nevadí jim déšť ani sníh. Děti si užijí společné výlety, budou prozkoumávat okolí naší lesní školky a přitom se dozvídat o přírodě, o historii i o tradicích. Příroda kolem nás nabízí spoustu možností pro zajímavou, zábavnou a smysluplnou činnost i čas k prostému odpočinku uprostřed party kamarádů.

Lesní odpolene budou probíhat pravidelně od začátku října, vždy ve čtvrtek od 14:00 do 16:30 hodin. Sraz bude vždy na zahradě Lesní školky Šiška.

POZOR: Pro školáky ze ZŠ Chalabalova bude zajištěno vyzvedávání přímo ve škole!

Program bude probíhat pod vedením naší zkušené a oblíbené průvodkyně Anny Winklerové, ve skupince max. 12 dětí.

Většinu času budeme s dětmi trávit venku při jakémkoli počasí. Budeme poznávat vzdálenější kouty kohoutovické lesní obory, pobývat a tvořit na naší krásné a divoké zahradě a občas výletovat do vzdálenějších lokalit. Pro projektové aktivity všeho druhu a velmi špatné dny budeme využívat naše zázemí v prostorách Lesní školky Šiška.

Cena je 2000,- Kč/půlrok – říjen až únor (možnost nižší ceny při pozdějším nástupu)

S sebou: batůžek s pláštěnkou, odpolední svačinu s pitím, na sebe oblečení do přírody dle počasí.

V případě Vašeho zájmu kontaktujte koordinátorku Zuzanu Drápelovou na lesniklubsiska@email.cz s předmětem emailu Lesní odpoledne nebo telefonicky 728 272 470.

družina 2 družina