Home   Program   Lesní odpoledne pro školáky

Lesní odpoledne pro školáky

1x ZA 14 DNÍ VE ČTVRTEK 14:00 – 16:30

Pro příznivce lesních školek, kteří už dorostli do školních lavic, nabízíme pravidelná lesní odpoledne. Vaše děti mohou trávit celé odpoledne bezpečně venku v přírodě v pohybu, hledat poklady, zapalovat oheň, pouštět draka nebo sáňkovat.

Těšíme se na školáky ve věku od 6 do 10 let, které baví trávit čas v přírodě a nevadí jim déšť ani sníh. Děti si užijí společné výlety, budou prozkoumávat okolí naší lesní školky a přitom se dozvídat o přírodě, o historii i o tradicích. Příroda kolem nás nabízí spoustu možností pro zajímavou, zábavnou a smysluplnou činnost i čas k prostému odpočinku uprostřed party kamarádů.

Lesní odpolene budou probíhat pravidelně od poloviny září, každý druhý čtvrtek od 14:00 do 16:30 hodin. Sraz bude vždy na zahradě Lesní školky Šiška.

Průvodce lesní družiny:  Anna Winklerová 

Kapacita družiny je  max. 12 dětí.

Většinu času budeme s dětmi trávit venku při jakémkoli počasí. Budeme poznávat vzdálenější kouty kohoutovické lesní obory, pobývat a tvořit na naší krásné a divoké zahradě a občas výletovat do vzdálenějších lokalit. Pro projektové aktivity všeho druhu a velmi špatné dny budeme využívat naše zázemí v prostorách Lesní školky Šiška.

Cena je 1000,- Kč/půlrok září – leden, únor – červen (možnost ponížení ceny při pozdějším nástupu)

S sebou: batůžek s pláštěnkou, odpolední svačinu s pitím, na sebe oblečení do přírody dle počasí.

V případě Vašeho zájmu vyplňte přihlášku:

[wd_contact_form id=“20″]

družina 2 družina