Home   Pro rodiče   Stravování

Stravování

Stravování se skládá z dopolední svačiny, obědu, odpolední svačiny a pitného režimu.

Dopolední svačinu  připravují dětem rodiče do podepsané krabičky a děti ji přinášejí v batůžku. Svačina by měla splňovat zásady zdravého stravování a obsahovat nutričně vydatné a zdravé potraviny (celozrnné pečivo, cereálie, zeleninu, ovoce, ořechy). Sladkosti nejsou vhodnou školkovou svačinou. Do batůžku je třeba sbalit i neskleněnou láhev s pitím, v zimě termosku. Vše by mělo být  připraveno tak, aby dítě bylo schopno obsloužit se samo.

Teplý oběd (polévka + hlavní chod) je zajišťován dovozem obědů v uzavřených transportních nádobách firmou Freshbox. Obědy splňují zásady zdravého stravování a jsou připravované z kvalitních surovin (včetně kvality BIO), bez chemických náhražek a konzervantů.

Odpolední  svačinu připravují dětem rodiče do podepsané krabičky, kterou ráno odloží do připraveného thermoboxu, kde je svačina při nižší teplotě uchována do odpoledne.

Pitný režim – k obědu a odpolední svačině je pro děti připraven bylinkový nebo ovocný čaj, přírodní šťáva či jiný nápoj pro děti.  Preferujeme nápoje bez cukru.Na dobrý pitný režim dohlíží pedagog.

Cena oběda je 65,- Kč/dítě/den.

Platbu obědů provádějte prosím trvalým příkazem na účet (obědový šiškový) k 5. dnu v měsíci: 2500849739/2010

2denní docházka: 520,-/měsíčně

3denní docházka: 780,-/měsíčně

5denní docházka:  1300,-/měsíčně

Vyúčtování probíhá cca 2x ročně.

Odhlašování obědů:

Pokud je oběd odhlášen do 9:00 (prostřednictvím docházkového rezervačního systému) předcházející den, povinnost úhrady oběda zaniká. Neodhlášený oběd si je možné po domluvě vyzvednout v zázemí LŠ Šiška.

AKTUÁLNÍ JÍDELNÍČEK