Home   Nezařazené   Přihlašování na příměstské tábory

Přihlašování na příměstské tábory

Na červenec připravujeme příměstské tábory jak pro naše školkové děti, tak pro děti z řad veřejnosti.

Inspirací pro první turnus bude tentokrát Zahrada Jiřího Trnky. Klasická knížka plná hravosti a vtipu zavede děti spolu s partou kluků do tajemné zahrady, kterou obývá kocour, trochu zlomyslný bručoun. Kde se v zahradě vzala sečtělá velryba? Umí sloni hrát divadlo? A jak to celé dopadne? Jestli si už příběh nepamatujete, pošlete na tábor své děti a pak si ho nechejte od nich vyprávět!

Druhé dva turnusy určené pro starší děti se ponesou v duchu dobrodružného života Vikingů. Budeme se plavit po moři, osidlovat nová území, bojovat i obchodovat. Bude prostor také pro tvoření, práci se dřevem nebo nahlédnutí do tajemství runového písma. Během překonávání všemožných výzev prověříme svou odvahu, zdatnost a důvtip. Půjdete do toho s námi?

Termíny a věkové určení táborů:

1. turnus: Zahrada 7. – 10.7. předškoláci a školáci 4 – 8 let

2. turnus: Vikingové 13. – 17.7. předškoláci a školáci 5 – 10 let – OBSAZENO!

3. turnus: Vikingové 20. – 24.7. školáci 6 – 12 let

Přihlašovat se můžete již nyní zde:

https://forms.gle/BfaSd6NUP9n9qdN87

V případě obsazeného termínu se můžete hlásit jako náhradníci.

Cena:

1 900,- Kč 1. turnus

2 400,- Kč 2. a 3. turnus

Potřeba uhradit dle pokynů provozního řádu do 15.5.2020.

V ceně je zahrnuta strava,  programpedagogové, pomůcky, pojištění.

PROVOZNÍ ŘÁD PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA

Příměstský tábor v Šišce probíhá každý den od 7:45  do 16:45 hod.

Letní tábory provozujeme za přispění Odboru školství, mládeže a tělovýchovy MMB. Děkujeme!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*